راهنمای واریز و برداشت

شما می‌توانید از طریق صرافی‌ها و کیف پول‌های معتبری که ارزهای دیجیتال را پشتیبانی می‌کنند، برای واریز و برداشت وجه اقدام کنید.

در حال حاضر تمامی واریزها و برداشت‌ها با ارزهای دیجیتال، به وسیله تتر در بستر ترون، تتر در بستر اتریوم و بیتکوین انجام می‌شود و به زودی واریز و برداشت ریالی فعال خواهد شد.

هنگامی که مراحل برداشت وجه را انجام دهید یک ایمیل با عنوان «تراکنش شما در حال بررسی است» برایتان ارسال می‌شود. پس از آن ایمیل دیگری حاوی پیام تایید، دریافت می‌کنید و به این ترتیب برداشت وجه شما انجام خواهد شد.

انجام نشدن برداشت وجه شما ممکن است به یکی از دلایل زیر باشد:
1. مطمئن شوید که بستر مبدا با بستر مقصد یکسان بوده و اشتباهی در بلاکچین دیگری ارز منتقل نکرده‌اید.
2. مطمئن شوید که احراز هویت شما تایید و تکمیل شده است.
3. در نظر داشته باشید که فرایند تایید برداشت وجه تا 24 ساعت به طول می‌انجامد، سپس تایید و انجام می‌شود.

لطفا کد هش (Hash) تراکنش و توضیحات تکمیلی خود را از طریق تیکت برای همکاران ما در دپارتمان مالی ارسال کنید. نحوه آموزش ارسال تیکت را می‌توانید در سربرگ خانه، قسمت فایل‌های آموزشی با نام "آموزش ارسال پیام (Ticket) به پشتیبانی" دانلود کنید. 

لطفا کد هش (Hash) تراکنش و توضیحات تکمیلی خود را از طریق تیکت برای همکاران ما در دپارتمان مالی ارسال کنید. نحوه آموزش ارسال تیکت را می‌توانید در سربرگ خانه، قسمت فایل‌های آموزشی با نام "آموزش ارسال پیام (Ticket) به پشتیبانی" دانلود کنید. 

لطفا کد هش (Hash) تراکنش و توضیحات تکمیلی خود را از طریق تیکت برای همکاران ما در دپارتمان مالی ارسال کنید. نحوه آموزش ارسال تیکت را می‌توانید در صفحه اصلی سایت، قسمت فایل‌های آموزشی با نام «آموزش ارسال پیام (Ticket) به پشتیبانی» مطالعه کنید.

لطفا در چنین مواقعی ابتدا از طریق صرافی و کیف پولی که وجه خودرا انتقال داده‌اید، پیگیری کنید. در صورتی که تمامی مراحل به درستی انجام شده بود، کد هش (Hash) تراکنش و توضیحات تکمیلی خود را از طریق تیکت برای همکاران ما در دپارتمان مالی ارسال بفرمایید.

به این دلیل که برداشت شما در حال بررسی است و بعد از تایید، فرایند برداشت وجه تکمیل می‌شود.

مدت زمان تایید برداشت‌ها 24 ساعت است و روزهای شنبه و یکشنبه تائید برداشت انجام نمی‌شود. چنانچه بعد از گذشت 24 ساعت، برداشت وجه با موفقیت انجام نشده‌باشد، می‌توانید از طریق ارسال تیکت به واحد مالی پیگیری‌های لازم را انجام دهید.

کمیسیون واریز و برداشت وجه در اوتت مارکتس صفر درصد است.

کمیسیون واریز وجه صفر است و هیچ مبلغی از وجه واریزی کسر نمی‌شود.

شما می‌توانید در پایین صفحه داشبورد خود و از طریق گزینه "Recent Transactions" روی عبارت "See details" کلیک کرده و کد "Hash" خود را مشاهده کنید.

حداقل واریز وجه برای حساب‌های اوتت مارکتس 25 دلار است به جز حساب پرمیوم که حداقل واریز وجه آن ده هزار دلار است.

قبل از تایید برداشت وجه، در منو سمت چپ و گزینه "wallets"، وجه در انتظار برداشت، به صورت "on hold" نمایش داده می‌شود، اما پس از تایید برداشت وجه، جزئیات در پایین صفحه اصلی داشبورد و در قسمت "Recent Transactions"، قابل مشاهده است

محدودیتی در میزان مبلغ یا تعداد برداشت‌ها وجود ندارد، صرفا توجه داشته باشید مبلغی که برای برداشت ثبت می‌کنید از موجودی کیف پول شما بیشتر نباشد.

شما می‌توانید با ارسال تیکت به واحد مالی درخواست لغو برداشت را ثبت کنید.

برای برداشت وجه، وارد حساب کاربری شوید و از قسمت (Funds) بخش (Withdraw)، ارز مورد نظر خود را انتخاب و برداشت خود را ثبت کنید. آموزش این کار را می توانید در PDF زیر بخوانید.

برای واریز وجه، وارد حساب کاربری شوید و از قسمت (Funds) بخش (Deposit)، ارز مورد نظر خود را انتخاب و واریزی خود را انجام دهید. آموزش این کار را می توانید در PDF زیر بخوانید.

اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، سوال مورد نظرتان را برای ما بنویسید: